שמות השליחים ויעדיהם מ-19.3 עד 30.6

  1. אליעזר אבן :

לעיר Székesfehérvár  ( סיקשפהירוואר )

 

2.בצלאל אדלר

לערים Kassa, Ungvár ( קשה, אונגוואר )

 

  1. נשר אדלר

לעיר Érsekújvár ( אירשקאויוואר )

 

  1. אפרים אגמון

לערים Mátészalka, Munkács  למחנות עבודות כפייה Tata, Pécs ,למחנה מעצר Sárvár, Kistarcsa לכ"א פעמיים  ( מאטיסאלקה, מונקאץ', שארוואר, קישטארצ'ה )

 

  1. ציפי אגמון

לבית הסוהר של הגסטאפו ב-Szeged, , מחנה עבודה בעיר Mohács ( סגד, מוהאץ' ),

 

  1. חנה אורן ( Aczél )

 

  1. רוברט אופנר

לערים Sopron, Szombathely ( שופרון, סומבאטהיי )

 

  1. ברוך אייזנר

למחנה עבודה ב-Várpalota ( ווארפאלוטה )

 

  1. אישתו של עובד רכבת: ל- Miskolc ( מישקולץ )

 

  1. אלמוני: ל-Miskolc ( מישקולץ )

 

  1. אלמוני: – לעיירה Csenger ( צ'נגר )

 

  1. אלמוני: בשליחות רפי בנשלום לעיר Kassa ( קשה )

 

  1. אלמוני: למחנה עבודה ( ככל הנראה Pécs – פיץ' )

 

  1. אלמונית: לעיר Kolozsvár ( קולוז'וואר )

 

  1. אלמונית: לעיר Komárom ( קומרום ) (ככל הנראה ציפי אגמון)

 

  1. זהבה אריאלי

לעיר Kassa  ( קשה )

 

  1. אשר ארני

לערים Békéscsaba, Kassa, Bongur, Kiskunhalas, Dés ( ביקישצ'אבה, קשה, בונגור, קישקונהאלאש, דיש )

 

  1. מנחם באומגרטן

לעיר Huszt  ( הוסט )

 

  1. אדוניהו ביליצר

לעיר Debrecen ( דברצן ) שלוש פעמים

 

  1. פנינה בלום

 

  1. תמר בנשלום

לעיר Kassa ולמחנות Strasshof, Bácstopolya ( קאשה, שטרסהוף, באצ'טופוייה )

 

  1. שושנה ברזל ( שטיינר )

למחנה עבודה ליד Vác, ליישובים Nagysurány ( פעמיים ), Érsekújvár (וואץ, נאג'שוראנ', אירשקאויוואר )

 

  1. דב ברושי

למחנות עבודה באזור  Székesfehérvár (סיקשפהירוואר )

 

  1. יהודית ברק ( בישיץ )

 

  1. חיים גולן ( פטמן )

לערים Nyírbátor, Debrecen ( נ'ירבאטור, דברצן )

 

  1. משה גולן ( מיקי גוטסמן )

לעיר Munkács ( מונקאץ' )

 

  1. יוסף גרדוש

לערים Huszt, Munkács ( הוסט, מונקאץ' )

 

  1. לאה גרדוש ( טישלר )

לעיר Debrecen ( דברצן )

 

  1. אלכסנדר גרוזינגר ( Grózinger Sándor )

לעיר Karcag ( קארצאג ) פעמיים

 

  1. דוד גרינוולד

ליישובים Nyíregyháza, Vencsellő ( נ'ירג'האזה, וונצ'לו )

 

  1. חנה גרינפלד ( גנץ )

לעיר Kolozsvár ( קולוז'וואר )

 

  1. אימרה הפנר

לגטו Miskolc ( מישקולץ )

 

  1. גיורא וואגו

לעיר Debrecen ( דברצן )

 

  1. יעקב וייס

לערים Kassa  ( קאשה ) שלוש פעמים,  Munkács ( מונקאץ' )

 

  1. מורדי וייס

לעיר Nagyvárad  ( נאג'וואראד )

 

  1. משה וייסקופף

לעיר Miskolc ( מישקולץ )

 

  1. אורה ווצלר

למחנה עבודה ליד Vác  ( וואץ )

 

  1. שלמה ווצלר

למחנה עבודה ליד Vác  ( וואץ )

 

  1. אסתר ורדי ( שכטר )

לעיר Kisvárda ( קישווארדה )

 

  1. מנחם יעקבי ( עוזיאל )

לערים Munkács, Beregszász ( מונקאץ', ברגסאס )

 

  1. שלמה כהן

לעיר Huszt ( הוסט )

 

  1. שרה כוכבי ( Miklós Zsuzsa )

לערים Kassa. Kolozsvár, Sopron, Győr ( קאשה, קולוז'וואר, שופרון, ג'ור ) ולמספר מחנות לעבודות כפייה.

 

  1. לוי יהודה

לערים בטרנסילבניה

 

  1. שמעון לוי

לערים Debrecen. Székesfehérvár ( דברצן, סיקשפהירוואר

 

  1. שמואל לוונהיים

לערים Vác, Bonyhád, Vasvár, Vásárosnamény, Nagyvárad, Székesfehérvár  ( וואץ, בונ'האד,וואשוואר, וואשארושנאמינ', נאג'וואראד, סיקשפהרוואר )

 

  1. אברי ליסאואר

ל-Miskolc ( מישקולץ )

 

  1. יהודית מקאי ( אלנבוגן )

לערים Várpalota, Komárom, Győr ( ווארפאלוטה, קומארום, ג'ור )

 

  1. אפרים נדב ( לווינגר )

לערים Nyíregyháza, Kisvárda, Debrecen, Kassa, Miskolc   ( נ'ירג'האזה, קישווארדה, דברצן,, קאשה, מישקולץ )

 

  1. ציפי נדב

לערים Kassa, Miskolc ( קאשה, מישקולץ )

 

  1. שבתאי נמט

לעיר שופרון  ( פעמיים )

 

  1. אימי סמט

לעיר Miskolc ( מישקולץ )

 

  1. חדוה סנטו

למחנות עבודה    Komárom, Pécs, Mohács ( לומארום,פיץ', מוהאץ' )

 

  1. שמואל סנטו

לגטו Bonyhád ( בונ'האד )

 

  1. מרים עמיר ( שפינר )

למחנה עבודה ב-Tata ( טאטה )

 

  1. חנה עצמון ( נויבירט )

למחנה עבודה Pécs ( פץ' )

 

  1. דוד עשהאל

 

  1. פאול ארנסט

למחנה עבודה Dés ( דש )

 

  1. ישעיהו פטמן

לערים Debrecen, Nyírbátor ( דברצן, נ'ירבאטור )

 

  1. אביגדור פרידמן

לעיר Kassa  ( קאשה )

 

  1. צבי פריזנט

לגטו Huszt ( הוסט ) פעמיים

 

  1. שמואל פרנקל

לעיר Kisvárda ( קישווארדה )

 

  1. מנחם צבי קדרי

לערים Miskolc, Kassa, Losonc, Királyhalma  ( מישקולץ, קאשה, לושונץ, קיראייהאלמה )

 

  1. משה קילון

לעיר Érsekújvár ( אירשקאויוואר )

 

  1. מיקי קנדל

לעיר Székesfehérvár ( סיקשפהירוואר )

 

  1. קלרי קרני ( אלפר )

ליישוב Zsámbék ( ז'אמביק )

 

  1. צדוק ראב

לערים Nagyvárad, Kolozsvár ( נאג'וואראד, קולוז'וואר )

 

  1. משה רוזנבאום

ל-Kökényes ( קוקינ'ש )

 

  1. פנחס רוזנבאום

לערים Huszt, Máramarossziget, Ungvár, Kisvárda    ( הוסט, מאראמארושסיגט, אונגוואר, קישווארדה )

 

  1. צביה, חברה במכבי הצעיר

למחנות עבודה

 

  1. שאול רוזנברג ( שלי )

לערים Kassa, Ungvár ( קאשה, אונגוואר )

 

  1. חיים רוזנצווייג ( Imka )

לערים Békéscsaba, Debrecen ולמחנה עבודה ליד Csorbás ( ביקישצ'אבא, דברצן, צ'ורבאש )

 

  1. קלרי רייך

למחנה עבודה באי Csepel ( צ'פל )

 

  1. עזרא רייכמן

ל  Vésztő- ( וויסטו )

 

  1. שעיה שווארץ

לעיר Munkács ( מונקאץ' )

 

  1. שוטר אלמוני בשליחות אביגדור פרידמן

לערים Kassa ( קאשה ) – שלוש פעמים,   Gyöngyös ( ג'ונג'וש )

 

  1. בצלאל שייוביץ'

לעיר Ungvár ( אונגוואר )

 

  1. לאה שפיצר ( נויבירט )

למחנות עבודה